Sach & Saç Kaynak Merkezi Bakırköy

Saç kaynak ve saç uzatma sistemelerinde son teknoloji saç kaynak çeşitleri Boncuk Kaynak, Keratin Kaynak, Halka Kaynak, Çıt Çıt Saç Postiş ve saç ürünleri ile sadece 1. kalite gerçek insan saçı ile saç kaynağı hizmetleri sunmaktayız.

Saç Kaynak Öncesi ve Sonrası Uygulamaları Saç Kaynak Modelleri İçin Galeri bölümünü ziyaret ediniz.

Saç Kaynak uygulamaları hakkında bilgi ve randevu almak için iletişim bölümünden 444 3 671 çağrı hattımızda müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Mikro kaynak saç sistemleri özelliklede saçları ince telli olan kişilerde boncuk saç kaynak ve ya keratin saç kaynak uygulamarında saç diplerinden kaynakların belli olmasından şikayet eden saç kaynağı kullanıcları için en ideal saç uzatma ve yoğunlaştırma sistemlerinin en iyisidir. Özellikle son yıllarda popüler olan mikro saç kaynağı sistemlerinin birbirinden 3 farklı uygulama yöntemine sahip en iyi saç kaynağı yöntemlerindendir.
Mikro saç kaynağı uygulamalarının uluslar arası ismi Micro Capsules Hair Extensions , Micro Tape Hair Extensions, Extend Magic Micro Hair Extensions micro kapsül, extend magic ve bant yöntemi olmak üzere 3 farklı yöntem ile yapılmaktadır. Bu mikro saç kaynakları arasında ne fark var diye soranlara cevabımız şu oluyor.

En İyi Saç Kaynak Yöntemi Mikro Saç Kaynak Extend Magic.

Extend Magic Micro Hair Extensions mikro kaynak saç uygulaması yaklaşık 100gram 3.5 saat sürmektedir ve ortalama bir kişinin saçlarına yaklaşık olarak 150 gram ila 200 gram arasında saç kaynak yapılacağınız düşündüğümüzde ortalama uygulama süresi 4 saat ile 6 saat sürmektedir. Kullanım süresi saçlarınızın uzaman hızına bağlı olarak ortalama 4 aydır. Extend Magic Micro Hair Extensions Saçlar özel organik yağ çözeltisi ile çıkarıldıktan sonra yeniden kullanılamaz yeni bir uygulama için yeni saçlar kullanılmalıdır en Luks ve konforlu saç kaynak uygulamasıdır.

Micro Tape Hair Extensions & Mikro Bant Saç Kaynak

Dünya üzerine Micro Tape Hair Extensions olarak bilinen mikro bant kaynak saç uygulaması özellikle saçlarına hacim ve dolgunluk kazandırmak isteyenler için saç kaynağı yaptırıp yaptırmamak arasında ( zarar vereceği düşüncesi ile) kararsız kalan kişilerin gönül rahatlığı ile saçlarına uygulanabilecek bir saç dolgublaştırma ve uzatma sistemidir. Micro Tape Hair Extensions Kullanım süresi saçların üzerinde kullnaılan çift taraflı banların yapışkan ömrü olan 1,5 ay ila 2 ay ile sınırlıdır. Micro Tape Hair Extensions Kullanım süresi sonrasında saçlardan ALUXPLUS Hair Extensions Remover Saç Kaynak Sökücü özel solüsyonu sayesinde saçlarınıza zarar vermeden kolayca çıkarılır ve aynı saçları yeniden kullanmak için Kaynak saçların uçlarındaki mikro bant bölümleri yenilenerek kısa sürede saça yeniden takılabilmektedir. Uygulama süresi en kısa sürede yapılabilen bir kaynak yöntemidir yaklaşık 45 dakika gibi kısa bir sürede yapılabilmektedir.
Mikro kapsül kaynak saç yöntemi genel olarak her türlü saçta başarılı bir uygulamadır. Özellikle saçları zayıf ve ince telli kişilerde de başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Saç Kaynağı uzmanı Murat Kolukırık tarafından geliştirilmiş olan çok özel bir mikro saç kaynak tekniğidir. Ne yazık ki mikro kapsül saç kaynak yaptığını iddia eden bir çok deneyimsiz kişi tarafından yanlış uygulanmaktadır.
100 gram micro kaynak saç uygulama süresi 3 saattir ortalama bir kişiye 150 gram ila 200gr arasında saçlarınız kısa ise komple yapılacağı için kısa saça 300 gram ortalama saç kaynak yapılabilmektedir. Mikro saç kaynak kullanım süresi 4 ila 7 ay arasındadır. Saçlardan özel solüsyonu sayesinde özel bir teknikle saça zarar vermeden çıkarılmaktadır. Kaynak saçlar çıkarıldıktan sonra yeniden takılabilmektedir.

Ham Saç

Ham Saç

Ham Saç

Ham Saç

Ham Saç

Ham Saç

Ham Saç

Ham Saç

Saç Kaynak

Saç Kaynak

Saç Kaynak

Saç Kaynak

Ham SAÇ

Ham SAÇ

Ham SAÇ

Ham SAÇ